f t g m
Copyright 2024 - Autor strony - Radosław Gałkiewicz. Kontakt: galkiewicz@wp.pl Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies w celu zapewnienia wygody przeglądania witryny.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 18 II 2024 r.

1. Zapraszam, po zakończeniu drugiej Mszy św. na adorację Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Zakończenie o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwą za wstawiennictwem św. Charbela.

2. Zapraszam na Msze św. w tygodniu w poniedziałek, czwartek i piątek na godz. 7.00, w sobotę na godz. 7.30, a od wtorku do piątku na godz. 17.00.

3. W środę zapraszam na Mszę o godz. 13.45, która zostanie odprawiona w intencji psychologów pracujących w naszym Centrum z okazji Międzynarodowego Dnia Psychologa.

4. Przy gablotce z ogłoszeniami wyłożona prasa katolicka, a w zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego.

5. Nabożeństwa:

* Dzisiaj w naszej kaplicy wystawienie Najświętszego Sakramentu. Początek po ostatniej Mszy św. Zakończenie o godz. 15.00. Nabożeństwem za wstawiennictwem św. Charbela.

W tym tygodniu zapraszam na nabożeństwa o godz. 16.45:

* we wtorek – za wstawiennictwem św. Józefa;

* w środę – przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy;

* w czwartek – modlitwa o powołania kapłańskie oraz do życia konsekrowanego;

* w piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa.

Ponadto:

* w czwartek zapraszam na całodzienną adorację Najświętszego Sakramentu;

* w przyszłą niedzielę o godz. 9.00 na Gorzkie Żale oraz adorację Najświętszego Sakramentu, którą zakończymy o godz. 15.00 koronką do Miłosierdzia Bożego oraz nabożeństwem za wstawiennictwem św. ojca Pio.

6. Okazja do spowiedzi w tygodniu 15 min. przed nabożeństwem oraz:

* we wtorek godz. 12.00 – 12.30;

* w środę po koronce do Miłosierdzia Bożego;

* w czwartek godz. 16.15 – 16.45;

* w piątek godz. 12.00 – 12.30 oraz po koronce do Miłosierdzia Bożego.

7. Zapraszamy do biblioteki w naszym Ośrodku, gdzie można wypożyczyć Pismo Święte oraz książki o tematyce religijnej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.kaplicarepty.pl oraz facebooka: kaplica GCR.